Manicure hybrydowy Inowrocław – W domu czy u kosmetyczki?

Tak zwane hybrydy stały się modne już kilka lat temu, jednak obecnie praktycznie każda kobieta z nich korzysta. Kobiety uwielbiają wszystko co jest trwałe i ładnie się prezentuje, dlatego manicure hybrydowy jest strzałem w dziesiątkę. Czym charakteryzuje się manicure hybrydowy? Usługa u kosmetyczki czy samodzielne malowanie? O czym powinniśmy wiedzieć?

Manicure hybrydowy – podstawowe informacje

Manicure hybrydowy Inowrocław polega na tym samym co tradycyjne malowanie paznokci.  Największą różnicą jest jednak to, że każda warstwa lakieru to jest:

  • baza,
  • kolor,
  • top.

jest utwardzana pod lampą UV lub UV LED. Właśnie dzięki temu, że każda warstwa malowanych paznokci jest profesjonalnie utwardzana, paznokcie są znacznie grubsze, zdrowsze, a ich kolor utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza dla osób, które nie mają czasu na standardowe schnięcie lakierów. Hybryda charakteryzuje się również tym, że można na niej namalować każdy wzorem, dokleić brokat, cekiny i tym podobne, a lakier i tak zostanie na miejscu.

kosmetyczka Inowrocław

Manicure hybrydowy – u kosmetyczki czy w domu?

Wybór należy do nas. Wszystko zależy od tego czy posiadamy zdolności manualne i standardowe malowanie paznokci idzie nam bardzo dobrze oraz czy ich wygląd nam odpowiada. Jeśli czujemy się na siłach, to jak najbardziej możemy spróbować.

Wizyta u kosmetyczki Inowrocław, z pewnością będzie bardziej profesjonalna i szybsza, a cena niezbyt wyższa. Kosmetyczka może nam też nanieść takie wzory, jakie tylko będziemy chcieli.

Dla jednych kupowanie swoje sprzętu jest nieopłacalne, tym bardziej, że każdy lakier ma określoną datę ważności. Warto jest przemyśleć swoje możliwości i wybrać jak najlepiej.

O czym powinniśmy wiedzieć?

Niezależnie od tego czy wybierzemy wizytę u kosmetyczki czy samodzielnie założymy hybrydę, powinniśmy wiedzieć jak poprawnie się ją wykonuje. Jest to długotrwały proces, który każda z nas powinna znać. Przed pomalowaniem paznokci, warto jest zaznajomić się z poradnikami w Internecie.