Nowe mieszkania Mogilno – Gdzie, jakie i czy warto w nie inwestować?

W miejscowościach, taki jak Barcin, Mogilno, Janikowo i Żnin powstają nowe osiedla. W tym artykule skupimy się na Mogilnie. Gdzie dokładnie powstają nowe mieszkania Mogilno? Jakie to osiedle –co mamy do wyboru? Czy warto inwestować w te mieszkania?

Nowe mieszkania Mogilno – Gdzie, jak i kiedy?

Niesamowite jest to, jak niektóre budowy szybko się posuwają. Wystarczy nie przejeżdżać gdzieś przez miesiąc i potrafi powstać nowy budynek. Podobnie z nowym osiedlem w Mogilnie. Budowa posuwa się planowo i to pomimo wojny, a co za nią idzie dużych podwyżek i problemów z materiałami. Gdzie dokładnie powstaje owe osiedle i kiedy zostanie skończone? Inwestycja podzielona jest na 3 etapy – 3 różne osiedla, jednak blisko siebie. Dwa z nich są usytuowane przy ulicy Grobla, trzecie znajduje się bliżej ulicy Niezłomnych. Dwa z osiedli są już w pełni gotowe, a nowe mieszkania Mogilno mają w większości swoich właścicieli. Ostatnie osiedle powinno zostać wykończone pod koniec tego roku.

Jak wyglądają mieszkania?

Te nowoczesne apartamenty Mogilno są niezwykle wygodne. Każde osiedle nieco różni się od siebie. Na przykład na osiedlu numer III do wyboru są jedynie mieszkania 81,81 metrowe (2). Osiedle numer II ma do zaoferowania nieco więcej – 53, 61, 80 m2. Ostatnie osiedle to mieszkania 64 i 77 metrowe. Wszystkie są wygodne. Nadają się dla par, rodzin z dziećmi i singli. Sama lokalizacja ich jest bardzo wygodna. Blisko do centrum miasta, a przy tym dużo zieleni i komfortu.

apartamenty Mogilno

Czy warto tu inwestować?

Mogilno nie jest dużym miastem. Jednak z pewnością można stwierdzić, że ma wiele do zaoferowania. Jest tu basen, siłownie, szkoły, kino, przedszkola. Poza tym nie brakuje tu lokalnych, jak i sieciowych sklepów. Znajdziesz tu między innymi CCC. Pepco, Biedronkę, KIK, Intermarche, Bricomarche i wiele innych. Dlatego jest tu sporo miejsc pracy. Szybko dojedzie się do Gniezno, Poznania, a nawet Bydgoszczy, pamiętając o dworcu PKP. Jeździ tędy wiele pociągów. Zatrzymuje się nawet ten do Berlina. Nie lubisz dużych miast, ale chcesz wygody? W takim razie postaw na mieszkania w Mogilnie.